perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpunoj në suedisht

Fjalë: përpunoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): bearbeta, utarbeta, behandla
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez përpunoj, përpunoj në suedisht, bearbeta në shqip
përpunoj në suedisht