perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

padurim në suedisht

Fjalë: padurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): otålighet
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez padurim, padurim pres pushimet verore, me padurim, padurim në suedisht, otålighet në shqip
padurim në suedisht