perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në suedisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (8): beläggning, hylle, kappa, knappe, mantel, överrock, rock, ytterrock
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në suedisht, beläggning në shqip
pallto në suedisht

Fjalë të ngjashme

qafë botë lus lafayette la