perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në suedisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): patron, efterföljare, efterträdare
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez pasardhës, pasardhës në suedisht, patron në shqip
pasardhës në suedisht