perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pazar në suedisht

Fjalë: pazar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): marknad, salutorg, torg
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez pazar, pazar vatan, pazar dizileri, pazar cuccok, pazar bg, pazar 53, pazar në suedisht, marknad në shqip
pazar në suedisht