perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

personel në suedisht

Fjalë: personel (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (5): kader, personal, stab, besättning, manskap
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez personel, personal taste, personal shopper 7, personal shopper 6, personal shopper 5, personal shopper 2, personel në suedisht, kader në shqip
personel në suedisht