perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

popullor në suedisht

Fjalë: popullor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): populär
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez popullor, vallzim popullor, tregim popullor, teatri popullor, sporti popullor, mjeku popullor, popullor në suedisht, populär në shqip
popullor në suedisht