perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në suedisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (4): grind, port, portal, portgång
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez portë, portë në suedisht, grind në shqip
portë në suedisht