perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në suedisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (21): hugga, klippa, skära, slipen, ärr, hugg, klipp, sågning, skärning, snitt, bida, dröja, vänta, skäre, avbida, påräkna, avbidan, förhoppning, förväntning, väntan, splitt
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në suedisht, hugga në shqip
pres në suedisht