perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në suedisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (19): avbidan, förhoppning, förväntning, väntan, accept, accepterande, adoptering, aksent, antagande, bankett, bemötande, fest, festlighet, inträde, kalas, mottagande, mottagning, soaré, tillställning
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në suedisht, avbidan në shqip
pritje në suedisht