perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në suedisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (11): experimentera, anföra, befäl, lede, avprova, försöka, probera, prova, pröva, smaka, bevisa
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në suedisht, experimentera në shqip
provoj në suedisht