perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pulë në suedisht

Fjalë: pulë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): höna
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez pulë, pulë e pjekur, pulë e mbushur, pulë deti, pulë në suedisht, höna në shqip
pulë në suedisht

Fjalë të ngjashme

dua aurela gace mbaj sukro