perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

punëtor në suedisht

Fjalë: punëtor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): anställd, löntagare, arbetare
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez punëtor, punëtor në suedisht, anställd në shqip
punëtor në suedisht