perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushtet në suedisht

Fjalë: pushtet (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (13): auktoritet, mandat, respekt, effekt, fasthet, kraft, makt, styrka, stormakt, behörighet, fullmakt, potens, välde
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez pushtet, pushteti ekzekutiv, pushtet pa lavdi, pushtet hijesh, fjala pushteti, pushtet në suedisht, auktoritet në shqip
pushtet në suedisht