perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në suedisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): kyssa, kyss, puss
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në suedisht, kyssa në shqip
puth në suedisht

Fjalë të ngjashme

projov caap anestezi dergisi