perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në suedisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (9): bor, barrskog, skog, tömmer, trä, tre, ved, virke, träd
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në suedisht, bor në shqip
pyll në suedisht

Fjalë të ngjashme

leje qendrimi mes amis shkurt e gjate