perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në suedisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): ladugård
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez qëndrueshëm, qëndrueshëm në suedisht, ladugård në shqip
qëndrueshëm në suedisht

Fjalë të ngjashme

filloj misioni kumbull ne anglisht