perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qartë në suedisht

Fjalë: qartë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): netto, ren, tydlig
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez qartë, qartë në suedisht, netto në shqip
qartë në suedisht