perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

real në suedisht

Fjalë: real (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (18): faktisk, äkta, autentisk, egentlig, genuin, pur, rätt, riktig, sann, sanningsenlig, verklig, real, reell, ämne, saklig, stoff, livaktig, nuvarande
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez real, real racing 3, real player, real madrit, real madrid wiki, real madrid news, real në suedisht, faktisk në shqip
real në suedisht

Fjalë të ngjashme

douchebag filmi guximtar