perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rojë në suedisht

Fjalë: rojë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (12): beskydd, försvar, fredning, hägn, le, skydd, bevakning, garde, skiltvakt, vakt, patrull, frivakt
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez rojë, rojë në suedisht, beskydd në shqip
rojë në suedisht