perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në suedisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (12): fil, följd, kategori, ministär, rad, regering, serie, styre, kö, led, rekke, snodd
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez rresht, rresht në suedisht, fil në shqip
rresht në suedisht