perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në suedisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (15): bo, boning, bostad, vistelse, återstå, återstoden, behållning, bli, förbli, rast, rest, ro, vila, hemvist, vistas
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në suedisht, bo në shqip
rri në suedisht