perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në suedisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (12): ikring, kring, om, omkring, runt, runtom, bredvid, hjul, krets, ring, rundel, flänga
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në suedisht, ikring në shqip
rrotull në suedisht

Fjalë të ngjashme

afroman rrugë magjistrale huashan