perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në suedisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (18): edfästa, försvara, värja, värna, verde, freda, hägna, skydd, skydda, bevaka, bevekte, passa, vaka, vakt, hålla, livnära, underhålla, uppträda
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në suedisht, edfästa në shqip
ruaj në suedisht