perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sa në suedisht

Fjalë: sa (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (12): idet, ifall, medan, når, stund, dels, eftersom, hur, jak, liksom, såsom, som
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez sa, samp, sa vite, sa shtete ka bota, sa shtete ka amerika, sa satelit i ka saturni, sa në suedisht, idet në shqip
sa në suedisht