perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në suedisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (16): pass, tjänstgöring, andakt, gudstjänst, åliggande, plikt, skyldighet, uppgift, betjäning, passning, servering, service, uppassning, tjänst, serve, servis
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez shërbim, shërbim në suedisht, pass në shqip
shërbim në suedisht