perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shekull në suedisht

Fjalë: shekull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (4): århundrade, sekel, ålder, tidsålder
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez shekull, shekulli xix, shekulli print, shekulli pdf, shekulli online, shekulli madheshtor rtv 21, shekull në suedisht, århundrade në shqip
shekull në suedisht

Fjalë të ngjashme

fshat ne tirane mini pishinë