perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në suedisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (11): allmänhet, samhälle, förbund, sällskap, samfund, följe, förening, förge, lag, societet, umgänge
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez shoqëri, shoqëri në suedisht, allmänhet në shqip
shoqëri në suedisht

Fjalë të ngjashme

element 115 flamur cela