perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në suedisht

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): befria, befrielse, frigiva, frita, lösa, lossa
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez shpëtoj, shpëtoj në suedisht, befria në shqip
shpëtoj në suedisht

Fjalë të ngjashme

këngë për nënën mbledh kapak