perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në suedisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): svärd, sabel
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez shpatë, shpatë në suedisht, svärd në shqip
shpatë në suedisht