perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shqiponjë në suedisht

Fjalë: shqiponjë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): örn
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez shqiponjë, shqiponjë në suedisht, örn në shqip
shqiponjë në suedisht