perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtat në suedisht

Fjalë: shtat (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (11): attityd, hållning, holding, ställning, höjning, ökning, stigning, tillökning, tillväxt, utvidgning, växt
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez shtat, shtat zanija, shtat vllaznit e tu, shtat v usa, shtat v sasht, shtat thuprat, shtat në suedisht, attityd në shqip
shtat në suedisht