perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtatë në suedisht

Fjalë: shtatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): sju
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez shtatë, shtatë në suedisht, sju në shqip
shtatë në suedisht