perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në suedisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (18): ni, rike, stat, kår, läge, placering, situation, beskaffenhet, bestånd, förhållande, kondition, skick, ställning, stånd, status, talde, tillstånd, villkor
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në suedisht, ni në shqip
shtet në suedisht

Fjalë të ngjashme

avokat altin goxhaj