perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

skulptor në suedisht

Fjalë: skulptor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): bildhuggare, skulptör
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez skulptor, skulptor shqiptar, skulptor banja luka, sculptor pune, sculptor meaning in hindi, sculptor meaning, skulptor në suedisht, bildhuggare në shqip
skulptor në suedisht

Fjalë të ngjashme

projekt detyrë gimnazija daruvar