perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sulm në suedisht

Fjalë: sulm (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (16): anfall, angrep, angrepp, attack, framstöt, ingång, inträde, tillgång, rad, raid, strandhugg, aggression, överfalla, övergrepp, ryka, offensiv
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez sulm, summertime sadness lyrics, summer wine lyrics, summer wine, summer schools in europe 2014, summer school, sulm në suedisht, anfall në shqip
sulm në suedisht