perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

takoj në suedisht

Fjalë: takoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (12): möte, möter, möta, mötas, påträffa, råka, råkas, träffa, ämbete, återseende, sammankomst, träff
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez takoj, takoj zaposlimo, takoj tour, takoj text, takoj si padla, takoj se dava dola, takoj në suedisht, möte në shqip
takoj në suedisht