perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

taksë në suedisht

Fjalë: taksë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): avgift, taxa
Vlerësim:
(3.7/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez taksë, taksë në suedisht, avgift në shqip
taksë në suedisht