perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

temë në suedisht

Fjalë: temë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (10): ämne, disciplin, föremål, läroämne, objekt, sak, subjekt, tema, ting, motiv
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez temë, temë per pranveren, temë per hartim, temë e lirë, temë diplome, temë 28 nentori, temë në suedisht, ämne në shqip
temë në suedisht