perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në suedisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): andra, andre, bakgrund
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez tjetër, tjetër në suedisht, andra në shqip
tjetër në suedisht