perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në suedisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (9): land, länder, stat, område, plan, jordning, jord, jorden, mark
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në suedisht, land në shqip
tokë në suedisht