perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në suedisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): affärsman, kommersiell, merkantil, avnämare, inköpare, köpare
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në suedisht, affärsman në shqip
tregtar në suedisht

Fjalë të ngjashme

merr dje construction