perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në suedisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): klinga, låta, ljuda, skälla, klämta, ringa
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez tringëllin, tringëllin në suedisht, klinga në shqip
tringëllin në suedisht