perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

turp në suedisht

Fjalë: turp (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): vulva, nesa, skam
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez turp, turp video, turp syndrome, turp surgery, turp side effects, turp recovery, turp në suedisht, vulva në shqip
turp në suedisht

Fjalë të ngjashme

këpucë per nuse flutur doinita