perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vagina në suedisht

Fjalë: vagina (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): skida, vagina
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez vagina, vagina surgery, vagina smells like fish, vagina smell, vagina pimple, vagina names, vagina në suedisht, skida në shqip
vagina në suedisht

Fjalë të ngjashme

rrufe ne anglisht ngee ann poly map