perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

var në suedisht

Fjalë: var (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): hänga, dingla, slänga
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez var, var_dump, var verklaring, var model, var matin, var javascript, var në suedisht, hänga në shqip
var në suedisht