perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në suedisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (23): lopp, omgång, klave, kö, fil, följd, kategori, ministär, rad, regering, serie, styre, sett, sysselsättning, yrke, dikt, poem, vers, boja, kätting, kedja, länk, ränning
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në suedisht, lopp në shqip
varg në suedisht

Fjalë të ngjashme

dash gjoka flashget tensioni i lartë