perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në suedisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): apparat, instrument, redskap, verktyg, attiralj, grej
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez vegël, vegël në suedisht, apparat në shqip
vegël në suedisht