perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vepër në suedisht

Fjalë: vepër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (9): arbete, dåd, verk, anställning, jobb, plats, syssla, gärning, handling
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez vepër, vepër në suedisht, arbete në shqip
vepër në suedisht

Fjalë të ngjashme

ekonomik tirane bardhë turqisht