perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

veprim në suedisht

Fjalë: veprim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (32): aktie, aktion, gärning, handling, akt, bedrift, bragd, dåd, dokument, aktivitet, göromål, verksamhet, effekt, efterklang, följd, konsekvens, påföljd, resultat, verkan, virkning, angelägenhet, ärende, mål, sak, intryck, känsla, facit, förge, rön, slutsats, utfall, utslag
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez veprim, veprim thaqi, veprim sheji, veprim shehu, veprim shala, veprim nikqi, veprim në suedisht, aktie në shqip
veprim në suedisht